Salón Visage Brno
0
×
 x 

0

Vizážistka

Foto-proměny, vizážistika, poradenství

Společně s Vámi navrhneme novou image. NECHTE SE OBLÉKNOUT DO NOVÝCH VLASŮ. Ať už změnou šitou Vám přímo na míru za pomocí vizážistek, nebo třeba z kolekce nejnovějších trendů tohoto roku. Jsme tu od toho, abychom právě Vám, vybrali nově padnoucí účes, nebo osvěžili ten stávající.

>> Změna vlasů podle potřeby – barva, melír, tónování, střih, foukaná, závěrečný styling, včetně poradenství možností úprav.

 

ODCHÁZÍTE BĚŽNĚ OD KADEŘNÍKA S KRÁSNÝM NOVÝM ÚČESEM, ALE DOMA SE BEZNADĚJNĚ SNAŽÍTE O PODOBNÝ VÝSLEDEK? V kadeřnickém studiu Visage Vás zdarma naučíme, jak si účes upravit sami, jak a jaké vhodné přípravky používat právě na Vaše vlasy.

STÁVÁ SE VÁM, ŽE SE LÍČÍTE RÁDI, ALE POŘÁD STEJNĚ? ANEBO BYSTE SE CHTĚLI LÍČIT, ALE NEVÍTE JAK? Rádi Vám poradíme od jednoduššího až po složité, moderní líčení. Pomůžeme s výběrem vhodného make-upu, poradíme a budete sami mile překvapeni, jaký vliv má na Vaše image ta správná volba. Nabízíme osobní kurzy líčení, kde Vám ukážeme a naučíme, každodenní líčení do práce, školy nebo na večer. Poradíme Vám co používat na pleť a hlavně jak správně vše aplikovat, aby to vypadalo svěže a přirozeně. Sestavíme Vám balíček dekorativní kosmetiky na míru.

 

Prohlédněte si, jak úžasně vypadaly některé naše zákaznice po proměně vizáže >>

×

logo salon visage 150


TOP