Tento web používá cookies.
×

Kosmetika

Německá bio kosmetika Dr. Belter

Ošetření zajišťuje:

  • okamžitý transport účinných látek do pokožky
  • rychlejší transdermální vstřebatelnost přípravků
  • vyšší ochrana pleti před vnějšími vlivy
  • vyloučení tvorby komedonů a zamezení rozšiřování
  • hydratace, regenerace a výživa pleti
  • garance maximální bezpečnosti a šetrnosti přípravků

 

Druhy kosmetického ošetření:

ZÁKLADNÍ

Suchá pleť - intenzivní hydratace a výživa

Normální a smíšená pleť - intenzivní výživa a posílení pokožky

Mastná a problematická pleť - vhodné řešení pro aknózní a jinak problematickou pleť

Ošetření s minerály z mrtvého moře - ošetření s blahodárnými účinky na pleť

 

 

SPECIÁLNÍ

Antistress - Pro osoby s velkým pracovním vytížením. Po ošetření je pleť vyživená, uvolněná a opět vitální.

Bio nature (NOVINKA) - Multigenerační anti-age ošetření, stimulace kolagenu, detox volných radikálů v pokožce.

Sensitive - Pro osoby s citlivou až velmi citlivou pokožkou. I hyper-citlivá pleť může být ošetřena bez rizika! Kombinací systému 2DERM a znalostí fyziologie kůže dokážeme ošetřit i pokožku, která nesnese běžné kosmetické ošetření. Tzn. je hyper-citlivá, poškozená (např. po korektivních zákrocích, chemickém peelingu) nebo s výskytem kožních dermatóz.

Men - Kosmetické ošetření pro muže.

Kolagen - Transdermální Collagen 96%, kyselina hyaluronová, vitamín E a mikroemulzní systém navozují efekt sametové pleti, stimulují proces syntézy kolagenových vláken a vyhlazování vrásek. Ošetření významně napomáhá k obnově elasticity pleti a navrací mladistvé kontury obličeje a krku.

Kyselina hyaluronová - Vyznačuje se schopností vázat a udržet vodu v pleti, čímž napomáhá k vyplnění a vypnutí vrásek v oblasti čela, úst a nosoretních rýh.

Rozšířené žilky - Ošetření za pomoci účinných látek, zaměřených ke zpevnění tenkých cévních stěn a k podpoře mikrocirkulace.

Dermaclinic - Sofistikované ošetření působící proti vráskám dlouhodobě, bezpečně a na přírodní bázi biotechnologie Dermaclinic.

Remodeling - Ošetření pro zářivou, hebce vyhlazenou a viditelně mladistvější pleť formuluje a zpevňuje strukturu kůže.

 

 

PREMIUM

Zlato 24k - Luxusní komplex mikropráškového 24 Ka zlata, vysoké koncentrace koloidního zlata, kaviáru, rostlinných buněčných extraktů, protivráskových aktivních látek a vitaminových mikrokapsulí chrání proti předčasnému stárnutí pleti, napomáhá redukovat mimické a hluboké vrásky.

Botoplatinum - Koloidní platina v kombinaci s dalšími super aktivními složkami, jako jsou rostlinné kmenové buňky a kyselina hyaluronová, urychluje proces obnovy poškození pleti, který je způsoben přirozeným stárnutím. Peptidy snižují intenzitu kontrakcí mimických svalů, a tím dochází k vyhlazení vrásek.

Exclusiv - Luxusní koktejl aktivních látek udržuje hydratační rovnováhu a předchází vysušování pleti, které je nejčastější příčinou tvorby vrásek. Díky vyhlazujícím účinkům působí proti známkám času. Aktivní látky navíc chrání pleť proti vnějším vlivům a rozmarům počasí.

 

×

TOP