Salón Visage Brno
0
×
 x 

0

Airbrush makeup DINAIR

Salon Visage: poradenství a osobní kurzy airbush-makeupu, prodej dekorativní kosmetiky, sady DINAIR na objednávku.

Umělecká technika airbrush je známá již řadu let. Nanášení make-upu touto metodou je poněkud novější a stává se stále populárnější. Byla až dosud velkým tajemstvím ve světě profesionálních vizážistů a maskérů. Domácí airbrushing je však zcela nový a průlomový a nyní je snazší než kdy jindy se touto unikátní metodou doma nalíčit.

Dokud nepřišel Dinair® se svými malými kompaktními aplikátory, které se vejdou do dlaně, byla metoda určena pouze pro vizážisty. Teď jej máte jako na dlani, a to doslova. Prostřednictvím Dinair® Airbrush make-up totiž přichází na trh sada se vším, co pro domácí airbrush líčení potřebujete.

Dejte stranou všechny nehygienické štětce a houbičky a nanášejte make-up bezdotykově. Docílíte přirozeného vzhledu, zakryjete nedostatky pleti a make-up vydrží až 18 hodin. Žádný jiný make-up toto nedokáže. Dokonalá pleť, to je Dinair® Airbrush make-up.

 

PROČ Dinair® AIRBRUSH MAKE-UP?

  • Protože je to klíč k tajemství dokonalé pleti. Celebrity a modelky používají Dinair® Airbrush make-up, protože prostě nevypadá jako make-up!
  • Protože je HD. Pro potřeby v HD světě si s tradičním make-upem již nevystačíme. Bezchybná aplikace, které je nyní zapotřebí, je možná pouze s Airbrush make-upem.
  • Protože na rozdíl od tradičního make-upu, který se vtírá do pleti pomocí prstů, štětců nebo houbiček a dostává se tak i do pórů, které ucpává, Dinair® Airbrush make-up ulpívá pouze na povrchu pleti, kde ihned zasychá a nechává pokožku volně dýchat. Vydrží tak až neuvěřitelných 18 hodin bez nutnosti jakýchkoliv oprav a přepudrovávání. Tradiční make-up vydrží v nezměněném stavu pouze 3-4 hodiny. Během dne totiž pokožka uvolňuje přirozený maz, čímž dochází k roztékání běžného make-upu.
  • Protože je rychlejší. Aplikace je velice jednoduchá a hravě ji zvládnete. K sadě je přibalen návod, který vás povede krok za krokem. Celé líčení je komfortnější, profesionálnější a hygieničtější.
  • Protože metoda airbrush je šetrná nejen k vaší pleti a času, ale i k vaší peněžence. Jemným postřikem spotřebujete mnohem méně make-upu než klasickým nanášením, při kterém ho zůstává zbytečně mnoho na prstech či štětcích. V porovnání s tradičním make-upem vám Dinair® Airbrush make-up vydrží při každodenním používání až 2x déle.
  • Protože Airbrush make-up metoda je jednoduše No.1.
×

logo salon visage 150


TOP