Tento web používá cookies.
×
Salón Visage Brno
0
×
 x 

0

BYAS Hair completer

Sada obsahuje přístroj na vlasy BYAS Hair completer + 2 x sérum: 1x sérum na růst vlasů, 1x sérum na péči o vlasy.
22 475 Kč
BYAS Hair Completer BYAS Hair Completer BYAS Hair Completer BYAS Hair Completer BYAS Hair Completer BYAS Hair Completer BYAS Hair Completer

Účinná pomoci při padání a řídnutí vlasů

Začaly Vám řídnout či úplně vypadávat vlasy? Ať už jde o dočasný problém způsobený stresem či špatnou životosprávou nebo klasické "plešatění" vlivem věku či hormonů, BYAS má pro vás opravdu účinné řešení! Už nemusíte docházet na drahou transplantaci vlasových kořínků nebo experimentovat s různými předraženými a neúčinnými potravinovými doplňky. S přístrojem BYAS Hair Completer můžete podpořit přirozený růst vlasů a zvýšit hustotu svých vlasů z pohodlí svého domova.

Revoluce v domácí léčbě hi-tech pro růst vlasů.

Dobře upravené vlasy byly vždy symbolem krásy. Stejně jako kůže, stav vlasů odráží zdraví a vitalitu člověka. Mnoho lidí říká: Člověk nemůže dělat nic proti řídnutí nebo ztenčujícím se vlasům a prostě to nechat. To nemusí být, protože nyní existuje průlomový vývoj, který podporuje růst vlasů a zvyšuje vitalitu vlasů.

BYAS HAIR COMPLETER je první patentovaný přístroj pro péči o vlasy Professional Home Beuty Hi-Tech na světě. Stejně jako při mezoterapii stejný účinný koktejl, který rozšiřuje anagenní růstovou fázi vlasových folikulů, dodává výživu do hlubších vrstev pokožky hlavy. Ale s přípravkem HAIR COMPLETER to funguje naprosto jemným, přátelským k pokožce a přitom velmi efektivním způsobem.

Ošetření přístrojem BYAS Hair Completer

{youtube}qm_JX6SC7MI{/youtube} {youtube}L6-H6aL7kAg{/youtube}

K přístroji BYAS Hair Completer doporučujeme tato vlasová séra BYAS:

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.
×

TOP